Naše služby


Kvalitné byty

Ak hľadáte bezstarostné bývanie na prenájom, alebo si chcete kúpiť byt, či dať si ho zrekonštruovať podľa svojich predstáv, ste na správnom mieste. ri home je mladá dynamická firma ktorá pôsobí v oblasti návrhu a rekonštrukcie interiéru. Rekonštrukcie realizujeme tak, ako by sme

ich robili pre seba, s dôrazom na detail. Byty, farby, dispozície sú našou vášňou. Vo vašom byte si môžete užívať pohodlie domova vtedy ak bude dobre dispozične riešený, farebne zladený a detailne premyslený. Ak má byt dobrý výhľad, vaše okno bude váš obraz.

Kúpa bytu Nitra

Kúpa

nehnuteľností

Vykupujeme nehnuteľností (trhovej hodnoty) v akomkoľvek stave, aj pôvodnom, alebo zaťažené záložným právom či exekúciou. Platba v hotovosti, čas odovzdania bytu podľa dohody. Možnosť naďalej nehnuteľnosť využívať. Ak chcete predať nehnuteľnosť, zanechajte nám vaše kontaktné údaje a čoskoro vás budeme kontaktovať.

Chcem predať nehnuteľnosť

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Mobilný telefón (povinné)

  Typ nehnuteľnosti (povinné)

  Predaj bytu Nitra

  Predaj

  nehnuteľností

  Ak sa chystáte kupovať byt, uvažujte pri výbere v širších súvislostiach a nielen o cene a veľkosti bytu. Pokiaľ chcete bývanie, ktorého hodnota neklesne ani v budúcnosti, skôr naopak, dajte na radu odborníkov z ri home. Prinášame Vám kritériá a riešenia pre vaše bývanie (nielen na "prespávanie"), ktoré zhmotňujú víziu praktického, atraktívneho, kvalitného a ľahko udržiavateľného bývania nielen pre jednu generáciu. Neverejný predaj nehnuteľností - chcete sa dostať k jedinečným nehnuteľnostiam, ktoré sa pravdepodobne verejne nezverejnia?

  Pošlite mi ponuku

   Vaše meno (povinné)

   Váš email (povinné)

   Mobilný telefón (Povinné)

   Prenajom bytu Nitra

   Prenájom

   nehnuteľností

   Vždy aktuálna ponuka bytov s výborným dispozičným riešením, nadštandardným a kompletným vybavením (sem Vám stačia osobné veci) v skvelých lokalitách v Nitre.
   Pripravujeme prenájom bytov bez zariadenia aj pre študentov. V ponuke už čoskoro.
   Neverejný prenájom nehnuteľností - chcete sa dostať k jedinečným nehnuteľnostiam, ktoré sa pravdepodobne verejne nezverejnia?

   Pošlite mi ponuku

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Mobilný telefón (Povinné)

    Rekonštrukcia bytu Nitra

    Rekonštrukcie

    nehnuteľností

    Rekonštrukciám interiérov sa venujeme od začiatku tohoto tisícročia. Skvelé bývanie predurčuje nielen výborná lokalita, ale aj premyslená rekonštrukcia s ergonómiou interiéru.
    Komfort, bezpečnosť a navyše úspora energií. Tak by sa dali v krátkosti definovať prednosti moderného nízkoenergetického bytu. ri home sa venuje celej štúdii rekonštrukcie nie len "kozmetickéj" úprave maľbou interiéru. ri home ...z bytu Váš domov.

    Mám záujem